Bu Land Rover Bambaşka: Defender 2.2 TDCI 110 BY Kahn Design

Land Rover klasik stok sunuşlarının arkasında zamanı dolmayacak bir marka yarattı. Ancak Defender serisi son 10 yılın ilk özelleştirme platformu olarak kullanılan araçlarından biri oldu ve bu yönüyle üreticisi Land Rover’ı sağlamlaştırdı. 
 
Kahn Design (lüks araçlar üzerinde çalışan bir modifiye-özelleştirme firması) aracın kusursuz üretilmiş silüetini defalarca kez kullandı ve şimdi şirketin detaylara dikkat eden yapısının konuştuğu, şık bir Chelsea Wide Track 2.2 TDCI 110’unu tanıttı.
2016 TDCI 110 paslanmaz çelikten üretilmiş ikili çapraz egzoz sistemi, ABS far çerçeveleri, X Lander ön ızgara ve gölge krom farlar gibi yeniden değerlendirilmiş ya da geliştirilmiş iştah açıcı karın gurultadıcı ürünler kullanan 4 çeker bir dizel model. Mondial marka alaşım jantlara monte edilmiş Cooper Discoverer A/T3 lastikleri, Defender’ın saten siyahı üzerindeki gümüşü tanımlamaya yardımcı olurken özelleştirilmiş ön tamponu, alüminyum karter koruması ve orman springleri ile tehditkar arazı kişiliğini de kaybetmediğini göstermiş.
 
 
İç mekanda ise Churchill marka saatin konumlandırıldığı Nappa marka bir siyah deri ön konsol, çift 3 kollu direksiyon simidi ve kendinizi özel bir araca bindiğinize ikna ettirecek zemin havalandırması mevcut.
 
İngiltere’de ”sadece” 60.000 dolardan satışa sunulan araç görüntüsüyle Türkiye’deki bizlerin ağzını sulandırıyor.